• Pluto X14 1

  • Pluto X14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Botje, SjoerdTeamspeler
    Bush, DaanTeamspeler
    Kaydihan, CanTeamspeler
    Kinik, ElyesaTeamspeler
    Stevens, LarsTeamspeler
    Vieleers, NilsTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Pluto X14-1 ( 2e divisie X14 2D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhem Eagles X14-11090195840755118
    2Challenge X14-11090185834551318
    3Pluto X14-1960374236038212
    4Pigeons X14-19405375586-2118
    5B.V. Batouwe X14-19405443536-938
    6BV Wyba X14-110109373873-5002
    7Arnhem Eagles X14-29009286928-6420

    Poulestanden Pluto X14-1 ( 3e divisie X14 3D 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pluto X14-110100092740951820
    2Wildcats X14-1107036816107114
    3UNLIMITED X14-1106046715819012
    4B.V. Batouwe X14-110406524653-1298
    5Tower Jumpers X14-110307602727-1256
    6Pigeons X14-1100010411836-4250