• Pluto X12

  • Pluto X12-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gier, Finn deTeamspeler
    Heetebrij, DaanTeamspeler
    Heijster, Erik vanTeamspeler
    Melissen, LucasTeamspeler
    Nguyen, AnnaTeamspeler
    Vis, JurreTeamspeler
    Zhu, TheophilusTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Pluto X12-1 ( 2e divisie X12 2D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pluto X12-111101067734633121
    2BV Wyba X12-11191158233524719
    3Pigeons X12-11190254235718518
    4Arnhem Eagles X12-21180362143918216
    5BeCeGe '74 X12-11180357536920616
    6B.V. Batouwe X12-1115155184873111
    7Nimma Gemina X12-11150658747111610
    8Arnhem Eagles X12-111407529602-738
    9Tower Jumpers X12-111317547632-857
    10Challenge X12-111209311624-3134
    11UNLIMITED X12-1111010270626-3562
    12WSV X12-1110011157628-4710

    Poulestanden Pluto X12-1 ( 2e divisie X12 2D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pluto X12-110100059931228720
    2Pigeons X12-110604409411-212
    3BV Wyba X12-110505435458-2310
    4B.V. Batouwe X12-110406390474-848
    5BeCeGe '74 X12-110307410465-556
    6Arnhem Eagles X12-110208415538-1234